Kanatjere e shkurtër Activewear Mango

1495L

SKU: 87045659

Kanatjere sportive me rripa të trashë

l
m
s
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere sportive me prerje të shkurtër, me jakë rrethore dhe rripa të trashë. Material elastik me pak mbushje në pjesën e reçipetave dhe me tegela vertikalë. 05% Elastan, 95% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA