Kanatjere e shkurtër Women Secret

2690L

SKU: 4342399

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakw tw rrumbullakwt

l
m
s
xl
Lejla
LELJA
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakw tw rrumbullakwt, me shirit elastik tek beli90% Poliamid 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë