Kanatjere e shkurtër Women Secret

2690L

SKU: 4342685

Kanatjere e shkurtër me jakë V dhe dantellë

l
m
s
xl
Gri e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër me jakë V dhe dantellë, me rripa të hollë dhe kurrizin e hapur. 68% Pambuk 26% Poliamid 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë