Kanatjere e shkurtër Women Secret

2690L

SKU: 4342688

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët, me tegela dhe me dantellë tek pjesa e belit. 70% Pambuk 25% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë