Kanatjere e shkurtër Women Secret

1345L

SKU: 4342151

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët, me shirit elastik tek beli. 52% Poliamid 37% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë