Kanatjere e shkurtër Women Secret

807L

SKU: 4342690

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të rrumbullakët, me detaje dantelle tek pjesa e belit. 70% Pambuk 25% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë