Kanatjere e thurur Mango

2093L

SKU: 87055716

Kanatjere me punime të hapura

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e thurur me punime të hapura dhe motive florale, me rripa të trashë dhe jakë rrethore. 78% Pambuk, 22% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA