Kanatjere e thurur Mango

SKU: 87045643

Kanatjere me prerje të drejtë dhe rripa të trashë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e thurur me prerje të drejtë e të shkurtër dhe rripa të trashë. 75% Viskoze, 25% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA