Kanatjere e thurur Mango

2990L

SKU: 17052018

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe rripa të trashë, me detaje florale

l
m
s
XS
blu
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të shkurtër, jakë të drejtë dhe rripa të trashë; me teksturë thurjeje dhe me detaje florale. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë