Kanatjere e thurur me fruda Mango

2093L

SKU: 87077155

Kanatjere me punime thurjesh të hapura, me jakë V dhe me fruda

l
m
s
XS
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të shkurtër, me jakë V dhe bazë të drejtë; dizajn me punime thurjesh të hapura dhe me fruda përreth. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA