Jelek i shkurtër i thurur Mango

2793L

SKU: 87073264

Jelek i shkurtër i thurur me jakë-V me damarë

l
m
s
XS
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek i shkurtër i thurur me prerje të drejtë dhe jakë-V. 10% POLIESTER, 03% ELASTAN, 19% POLIAMID, 68% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA