Kanatjere me vija horizontale Obaibi

413L590L

SKU: 95458

Kanatjere pambuku me vija vertikale dhe logo në kraharor

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
blu
Blu e hapur
E verdhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere pambuku me shirita në mëngë dhe jakë, dizajn me vija vertikale dhe detaj logo në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, ,