Kanatjere lino, Mango

1095L

SKU: 27057114

Kanatjere lino me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
Blu
E bardhe
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere lino me rripa të trashë dhe jakë rrethore. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë