Kanatjere, Mango

790L

SKU: 27087111

Kanatjere me prerje të shkurtër

l
m
s
xl
XS
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe jakë rrethore. 67% Poliestër 33% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë