Kanatjere, Mango

2590L

SKU: 47017123

Kanatjere me rripa të hollë

l
m
s
xl
XS
Blu
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë V. 72% Viskozë 28% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë