Kanatjere, Mango

2990L

SKU: 57010252

Kanatjere me rripa të hollë

l
m
s
xl
XS
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë V. 72% Viskozë 28% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë