Kanatjere me kurriz të hapur Mango

1533L

SKU: 87087133

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe të lirshme

l
m
s
xl
XS
bezhe
blu
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe të lirshme, me jakë rrethore dhe rripa të gjarë, dizajn me një çarje në pjesën e pasme. 60% Viskozë, 40% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E VERDHE, BEZHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA