Kanatjere me dantellë Mango

2190L

SKU: 17023787

Kanatjere me rripa të hollë dhe dantellë

l
m
s
xl
XS
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me rripa të hollë dhe dantellë, me jakë V, prerje e drejtë.100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë