Kanatjere me detaje gurësh në jakë Mango

2990L

SKU: 17040202

Kanatjere me detaje gurësh në jakë

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë dhe prerje të gjerë 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë