Kanatjere me detaje perla Mango

SKU: 77097630

Kanatjere me detaje perla

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër, me detaj perla, me jakë ne forme zemre, me thurje.,74% Akrilik,18% Poliester,8% Poliamid

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA