Kanatjere me detaje qendisjeje Springfield

2790L

SKU: 6812503

Kanatjere me rripa të hollë dhe jalë V, dizajn me dy tonalitete

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë V, dizajn me dy tonalitete e me detaje qendisjeje përreth jakës. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë