Kanatjere me dizajn asimetrik Mango

2093L

SKU: 87085646

Kanatjere e thurur me jakë të mbyllur

l
m
s
XS
E kuqerremte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e thurur me anë asimetrike dhe jakë të mbyllur. 50% Poliamide, 50% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA