Kanatjere me fruda Mango

2093L

SKU: 87037139

Kanatjere me pjesë të qendisur dhe fruda në supe

l
m
s
XS
E bardhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me prerje të drejtë dhe jakë rrethore, dizajn me qendisje dhe me fruda përreth supeve. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA