Kanatjere me fruda Mango

2190L

SKU: 17062022

Kanatjere me frudë përreth jakës

l
m
s
xl
XS
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Kanatjere me jakë të drejtë, me rripa të rënë në supe dhe me fruda përreth. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë