Kanatjere me fruda në jakë Springfield

1645L

SKU: 6819222

Kanatjere me jakë V me fruda përreth

34
36
38
40
42
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me jakë V përpara dhe të drejtë në shpinë, me fruda përreth jakës. 62% Pambuk,38% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë