Kanatjere me fruda në rripa Mango

2190L

SKU: 17060161

Kanatjere e gjerë me jakë të drejtë

l
m
s
XS
blu
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të gjerë, me jakë të drejtë dhe me frudë përgjatë rripave. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë