Kanatjere me fruda në supe Mango

2793L

SKU: 87095653

Kanatjere pambuku me punime të hapura

l
m
s
xl
XS
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere pambuku me punime të hapura, prerje të drejtë dhe fruda në supe. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA