Kanatjere me hije tonalitetesh Prenatal

645L

SKU: 655530

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn me hije tonalitetesh blu dhe me disa shirita me printe përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit