Kanatjere me jakë asimetrike Mango

2990L

SKU: 17000189

Kanatjere me jakë asimetrike dhe me rrip në njërin sup

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere slim-fit me jakë asimetrike dhe me rrip vetëm në njërin sup. 84% Viskozë, 11% Poliamid, 5% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë