Kanatjere me kopsa dhe kuadrata Mango

3990L

SKU: 17052022

Kanatjere me kopsa në pjesën përpara dhe me jakë të madhe të kthyer

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me kopsa të plota përpara, me prerje të shkurtër dhe nyjë që lidhet në bazë; dizajn me kuadrata dhe me jakë të madhe e të kthyer. 93% Pambuk, 07% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë