Kanatjere me kopsa Mango

2793L

SKU: 87057651

Kanatjere e shkurtër me kopsa në formë lulesh dhe jakë këmishe

l
m
s
XS
E verdhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere e thurur me prerje të shkurtër, mbyllje e plotë me kopsa në formë lulesh, me jakë këmishe dhe një xhep në kraharor. 60% Poliamid, 40% Viskozë

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE, LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi