Kanatjere me kordona anësorë Mango

2093L

SKU: 87087120

Kanatjere me jakë V dhe me kordona shtrëngues anësorë

l
m
s
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të drejtë, rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn me dy kordona shtrëngues anësorë. 50% Poliamid, 50% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA