Kanatjere me një nyjë në bazë Prenatal

447L

SKU: 655300

Kanatjere me print “happy sweet & cute” përpara

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn me print teksti “happy sweet & cute” përpara dhe me një nyjë të lidhur në bazë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit