Kanatjere me dantellë Springfield

1393L

SKU: 8869022

Kanatjere me pjesë dantelle në jakë dhe në shpinë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E verdhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë V; dizajn me shirit dantelle në jakë përpara dhe në shpinë. 61% Viskozë, 39% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë