Kanatjere me prerje të shkurtër Mango

1590L

SKU: 17034013

Kanatjere me prerje të shkurtër

l
m
s
xl
XS
bezhe
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me jakë të drejtë dhe rripa të trashë 44% Poliester i ricikluar, 39% Poliester, 14% Viskozë, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë