Kanatjere me print Barbie Prenatal

1245L

SKU: 671331

Kanatjere me jakë e mëngë të vijëzuara dhe me print Barbie

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me jakë rrethore, me shirit me ngjyrë përreth jakës dhe mëngëve; dizajn me print Barbie në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit