Kanatjere me print “Cool girl” Prenatal

945L

SKU: 671677

Kanatjere me jakë rrethore dhe fruda në supe

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me jakë rrethore dhe me fruda në supe, dizajn me print “Cool girl” në pjesën përpara. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë