Kanatjere me print Hello Kitty Prenatal

995L

SKU: 671335

Kanatjere me print hello Kitty dhe me frudë me printe në bazë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me jakë rrethore dhe me shirit me ngjyrë përreth jakës dhe mëngëve; dizajn me print Hello Kitty në pjesën përpara dhe me frudë me printe përreth bazës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit