Kanatjere me print oktapodi Prenatal

495L

SKU: 671618

Kanatjere me print oktapodi dhe me fruda në supe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me jakë rrethore; dizajn me print oktapodi në pjesën përpara dhe me fruda në supe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit