Kanatjere me print Tweety Prenatal

1495L

SKU: 671336

Kanatjere me print Tweety dhe me frudë në bazë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me jakë rrethore; dizajn me print Tweety në pjesën përpara dhe me frudë përreth bazës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit