Kanatjere me printe efekt zebre Prenatal

1200L

SKU: 655309

Kanatjere me jakë V dhe me copë të çarë përpara

l
m
s
xl
XS
Bardhe e zi
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me jakë V dhe me copë të çarë përpara, dizajn me printe zebre. 5% Elastan, 95% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit