Kanatjere me printe florale Mango

2093L

SKU: 87057652

Kanatjere me lidhëse në jakë dhe fruda në jakë dhe bazë

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere me printe florale, me fruda përreth jakës dhe bazës dhe me jakë rrethore me një lidhëse. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA