Kanatjere me printe fluturash Prenatal

297L

SKU: 670312

Kanatjere me fruda në mëngë dhe me printe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku me jakë rrethore dhe me fruda përreth mëngëve, dizajn me printe fluturash shumëngjyrëshe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit