Kanatjere me printe Prenatal

645L

SKU: 655302

Kanatjere me printe zemrash, lulesh e tekst “Baby Girl”

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me rripa të trashë dhe me butona në shpinë; dizajn me printe teksti “Baby Girl” me lule dhe zemra. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit