Kanatjere me printe Prenatal

903L

SKU: 655303

Kanatjere me printe zemrash e arushash

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me rripa të trashë dhe me butona në shpinë; dizajn me printe zemrash dhe arushash në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë