Kanatjere me printe zemrash Prenatal

447L

SKU: 655299

Kanatjere me rripa të trashë dhe me një nyjë të lidhur në bazë

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn me printe zemrash e mesazh “sweetheart” dhe me një nyjë të lidhur në bazë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit