Kanatjere me rripa Mango

1813L

SKU: 87044017

Kanatjere me jakë të drejtë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me rripa në hollë dhe jakë të drejtë, prerje e drejtë dhe e shkurtër me shirit të valëzuar përreth jakës. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA