Kanatjere me rripa, Okaidi

545L595L

SKU: 85795274

Kanatjere pambuku me rripa të hollë, dhe dizajn me printe gjethesh

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të hollë, dhe dizajn me printe gjethesh, me shirit elastik tek pjesa e jakës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë