Kanatjere me rripa të hollë, Mango

2090L

SKU: 27048637

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë dhe jakë rrethore, prerje e drejtë e hapur në pjesën e pasme. 83% Modal 17% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë