Kanatjere me rripa të hollë, Mango

2190L

SKU: 47075857

Kanatjere me rripa të hollë me detaje florale

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë me detaje florale dhe jakë rrethore. 6% Elastan 94% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë